Kancelaria Podatkowa ADN

 • 22 208 28 88
  biuro@adn.com.pl

 • Menu

  Szkolenia

  W zakresie realizacji szkoleń współpracujemy z Akademią Biznesu MDDP, która należy do grona trzech największych firm szkoleniowych w kraju. Jesteśmy więc w stanie dostarczyć Państwu praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum szkoleń, kursów i studiów w zakresie podatków, rachunkowości, finansów, prawa, a także praktyczne warsztaty z obszarów zarządzania strategicznego czy rozwoju wszelkich kompetencji biznesowych, zawodowych, osobistych i informatycznych.

  We współpracy z Akademią Biznesu MDDP inspirujemy do zmian i jesteśmy postrzegani, jako dogodny partner przedsiębiorstw w podnoszeniu ich konkurencyjności i efektywności. Podstawą wszystkich naszych projektów jest profesjonalne badanie potrzeb oraz nacisk na praktyczną przydatność prezentowanych rozwiązań. Dzięki temu nasze warsztaty są postrzegane, jako użyteczne i cenne źródło wiedzy. Dają temu wyraz dotychczasowi Klienci, którzy chętnie powracają na nasze zajęcia bez względu na formułę: szkoleń zamkniętych, otwartych, czy konferencji.

  Dbając o jak najwyższy standard oferowanych usług do ich realizacji dobieramy wyłącznie wysokiej rangi specjalistów.  Obecnie współpracujemy z liczbą ponad trzystu ekspertów, wśród których są: biegli rewidenci, doradcy podatkowi, radcy prawni, psycholodzy, praktycy biznesu, programiści oraz informatycy.

  Do dyspozycji uczestników przeznaczamy przestronne, klimatyzowane sale wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, z dostępem do szybkiego Internetu, znajdujące się w kompleksie biurowym Atrium Tower w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym ADN. Świetne usytuowanie budynku, w samym centrum Warszawy gwarantuje połączenia z wszystkimi środkami transportu.  Na terenie całego kraju wykorzystywany jest także kompleks różnorodnych sal wykładowych oraz wysokiej jakości catering w prestiżowych Hotelach i Centrach Konferencyjnych.