Kancelaria Podatkowa ADN

 • 22 208 28 88
  biuro@adn.com.pl

 • Menu

  Nasze specjalizacje

  Specjalizujemy się w zagadnieniach w zakresie prawa podatkowego, w szczególności: VAT, CIT, PIT, cło, akcyza, ceny transferowe, podatki międzynarodowe, podatki lokalne, postępowania podatkowe i sądowe.

  Zapewniamy kompleksowe wsparcie w kontekście prawa handlowego, cywilnego oraz prawa pracy.

  Oferujemy rozwiązania prawno-podatkowe, które sprawdzają się w praktyce oraz pomagają efektywniej prowadzić biznes.

  Gwarantujemy, że współpraca z Kancelarią Podatkową ADN to rzetelne rekomendacje a nie wyłącznie analizy.

  Nasze usługi świadczymy w języku polskim i angielskim.

  DORADZTWO PODATKOWE


  Bieżące doradztwo w sprawach podatkowych, sporządzanie wniosków, przygotowywanie opinii, reprezentacja przed organami, przeprowadzanie audytów podatkowych.
  Więcej »

   

  CENY TRANSFEROWE


  Audyt, sporządzanie dokumentacji, analiza danych porównawczych, stała obsługa, doradztwo w zakresie procesów restrukturyzacyjnych.

  Więcej »

   

  PODATKI MIĘDZYNARODOWE


  Doradztwo w zakresie międzynarodowej reorganizacji podmiotów, stosowania przepisów w sprawach zapobiegania podwójnemu opodatkowaniu i tax compliance.
  Więcej »

   

  TAX LITIGATION


  Tax Litigation – ochrona prawna podatnika w konfrontacji z organami podatkowymi – wsparcie w kontaktach z organami podatkowymi, reprezentacja przed sądami w zakresie sporów podatkowych oraz w sprawach karnych skarbowych.
  Więcej »

   

  USŁUGI DODATKOWE


  Bieżąca obsługa podatkowa w zakresie działalności prowadzonej poza PL, Jednolity Plik Kontrolny (JPK), outsourcing kadrowo-płacowy, ochrona przed możliwością nałożenia kar przez UOKiK, pozyskiwanie dotacji.

  Więcej »

   

  SZKOLENIA


  W zakresie realizacji szkoleń współpracujemy z Akademią Biznesu MDDP, która należy do grona trzech największych firm szkoleniowych. Dostarczymy Państwu praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum kursów i szkoleń.
  Więcej »