Kancelaria Podatkowa ADN

 • 22 208 28 88
  biuro@adn.com.pl

 • Menu

  O nas

  ADN Centrum Konferencyjne to miejsce powstałe z pasji, w którym najwyższa jakość oferowanych usług łączy się z indywidualnym podejściem do klienta oraz świetnie wyposażonymi salami konferencyjnymi do wynajęcia.
  Sale Konferencyjne

  Oddajemy w Wasze ręce świetnie zlokalizowaną powierzchnię z salami konferencyjnymi do wynajęcia. Każda z naszych sal posiada wyposażenie multimedialne z najwyższej półki.

  Jesteśmy doskonale przygotowani do kompleksowej i na najwyższym poziomie, obsługi konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, branżowych, okolicznościowych, a także wyjątkowo dziś potrzebnych – wydarzeń online.

  Nasza przestrzeń oraz wnętrza mogą zostać zaaranżowane w dowolnym układzie. Z takim samym zapałem i profesjonalnym podejściem podejmujemy się zorganizowania dużych konferencji ogólnopolskich, jak również kameralnych eventów i spotkań dla mniejszej liczby uczestników.
  Centrum konferencyjne w Warszawie

  W trakcie przerw między spotkaniami goście mogą odpocząć i zjeść w przestronnym foyer. Zawsze świeża kawa i drobne przekąski to nie wszystko co oferujemy. Nasza lokalizacja pozwala na oferowanie gościom menu z wielu wykwintnych restauracji znajdujących się w przestrzeni Browarów Warszawskich. Zapewniamy, że zawsze dopasujemy menu do charakteru spotkania.

  ADN Centrum Konferencyjne, to coś więcej niż tylko wynajem sal konferencyjnych oraz catering. Staramy się zadbać o każdy detal, dlatego nasze usługi obejmują także przygotowanie materiałów dla uczestników spotkań – ich druk i oprawę, a także wynajem laptopów lub niezbędnego sprzętu do zorganizowania wydarzenia czy szkolenia.

  22 208 21 12
  biuro@ckadn.pl

  Formularz kontaktowy

  [caldera_form id=”CF5e678c3c4f7f6″]