Kancelaria Podatkowa ADN

 • 22 208 28 88
  biuro@adn.com.pl

 • Menu

  Oferta

  W ADN Centrum Konferencyjnym oddajemy do Państwa dyspozycji 25 klimatyzowanych sal konferencyjnych, wyposażonych w najwyższej jakości sprzęt multimedialny. Każda sala ma dostęp do światła dziennego, z możliwością pełnego zaciemnienia. Wszystkie przestrzenie w Centrum ADN odznaczają się wysokim standardem wykończenia, nowoczesnym wystrojem wnętrza oraz dużymi panoramicznymi oknami. Dwa foyer zaprojektowano, tak aby idealnie spełniały funkcje zarówno cateringowe, jak również przestrzeni do odpoczynku czy rozmów kuluarowych.

  Nasze sale konferencyjne idealnie nadają się do organizacji różnego rodzaju wydarzeń, w tym także realizacji wydarzeń wirtualnych. Centrum ADN oferuje wynajem sal pod studia online, do prowadzenia wszelkiego rodzaju transmisji online. W standardzie oferty znajdują się niezbędne sprzęty (laptop z dostępem do platform komunikacyjnych; mikrofon wraz z zewnętrzną kartą dźwiękową; kamera internetowa; monitor prezentacyjny, obsługa techniczna). W razie potrzeby, na zamówienie zapewniamy specjalistyczne wyposażenie, tj.: panele oświetleniowe led, greenscreen 2,8 x 2,8m, kamery cyfrowe z videograbberami / camlinki czy statywy.

  Wynajem przestrzeni w Centrum ADN to inwestycja w solidnie przygotowane wydarzenie. Oferujemy nie tylko indywidualne wyceny, ale i nowoczesny sprzęt oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie organizacji eventu. Wynajem sal konferencyjnych jest bardzo prosty – wystarczy wysłać formularz kontaktowy z zapytaniem lub bezpośrednio do nas zadzwonić.

  Oferujemy także szerokie usługi cateringowe. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji śniadań biznesowych, eleganckich kolacji czy lunchy biznesowych. Do każdego wydarzenia oferujemy przerwy kawowe, podczas których uczestnicy oprócz kawy, herbaty i chłodnych napoi, mogą skosztować nietuzinkowych przekąsek. Śniadania biznesowe to przede wszystkim budowanie relacji biznesowych, jednak my wiemy jak dopełnić te spotkania wyjątkowymi smakami, tak by uczestnicy miło je zapamiętali. Oferowane przez nas lunche zawierają ofertę wyjątkowych dań obiadowych przygotowywanych na bazie sezonowych produktów.

  Z uwagi na wyjątkową lokalizację, możemy także zapewnić naszym gościom skorzystanie z ofert restauracji znajdujących się w Dzielnicy Smaków Browarów Warszawskich. To jedyna taka okazja, by podczas spotkań biznesowych lub szkoleniowych poznać nowe i wykwintne smaki.